ICMA prijíma nominácie pre svoj Program Ocenení udeľovaný v roku 2014 | Crs.sk - s Vami pre V


Mapujeme.sk
mestá a obce, firmy v obci
E-learnin
blended teamwork

Cyklus výzvy nominácií pre Program Ocenení ICMA v roku 2014 zahŕňa:

·                                                         Ocenenie profesionálov: ocenenie výsledkov dosiahnutých jednotlivcami

o   Lídrovstvo kariérne mladých manažérov samospráv na pamiatku William H. Hansella Jr: Súčasťou tohto nového ocenenia je štipendium v sume $5,000 podporujúce profesionálny rozvoj kariérne mladých manažérov miestnych samospráv a jeho realizáciu sprostredkováva veľkorysá podpora  ICMA-RC. 

·         Program ocenenia excelentných výsledkov: pre samosprávy a ich manažérov ako uznanieich za kreatívne a úspešné programy. 


Z nominovaných jednotlivcov a programov vyberá ocených každoročne nezávislý Panel hodnotiteľov ocenení (Awards Evaluation Panel) pozostávajúci zo 17 amerických a medzinárodných členov ICMA. Kompletnú informáciu o všetkých kategóriách ocenení, ako aj o nominačnom procese nájdete na stránke ICMA a konkrétne na awards page.   Vítame nominácie tak z USA ako aj od našich medzinárodných členov.

Nominácie, ktoré budú udeľované v roku 2014 prijímame do 3. Marca a je potrebné ich zaslať mailom na adresu awards@icma.org.  Študenti môžu nominovať svojich profesorov na Akademické ocenenie.

Ocenení budú o výsledku informovaní v júni 2014 a prevzatie ocenení bude súčasťou stej konferencie ICMA 100th Annual Conference v septembri 2014 v Charlotte, Severná Karolína.  Všetci ocenení budú prezentovaní v jesennom vydaní časopisu PM Magazine.

 

V prípade otázok, prosím kontaktujte pani Feliciu Littky, koordinátorku Programu Ocenení ICMA na awards@icma.org alebo telefonicky na čísle 01 202-962-3656.

Dokumenty k projektu